LONG WAY daleka droga.Turystyka motocyklowa,wyprawy Hayabusa po Europie.


Idź do treści

Sezon 2006

Zrealizowane wyprawy

Podróże motocyklowe


PARYŻ


Wrzesień 2006r. ,był to okres kiedy mieszkałem w U.K ,24-ego przyleciałem do PL kupić motocykl, którego zakup planowałem od jakiegoś czasu. Dobry przelicznik funta wpłynął na wybór motocykla z rodzimego rynku. Sprzęt okazał się godny zakupu, sfinalizowałem transakcje, przeprowadziłem serwis i po kilku dniach ruszyłem w pierwszą podróż na tym biku. Droga wiodła z Polski do Calais we Francji, tam dołączył do mnie mój kumpel, który przypłynął z Anglii. Razem ruszyliśmy do Paryża zwiedzając to przepiękne miasto dość pobieżnie. Na wieże Eiffla nie udało nam się wjechać, ale obiecałem sobie wtedy że jeszcze tą metropolie "zaszczycę" swoją obecnością. Widzieliśmy za to Jacki Chana podczas nagrywania następnej holywoodzkiej produkcji.

Kolejne kilometry to powrót do Calais, dalej prom i drogą wodną do Anglii, by jeszcze tego samego dnia stanąć na Londyńskim Tower Bridge. Z stolicy Anglii obraliśmy kierunek na północ do Grantham, tam spędziłem noc u kumpla. Kolejnego dnia przez Birmingham, Worcester dotarłem do Hereford gdzie mieszkałem.
Podczas tej podróży czas naglił (krótki urlop), w 2dni przejechałem 2300km.
Po powrocie stwierdziłem że daleka trasa będzie przeznaczeniem dla tego motocykla. Zrodziła się więc idea na kolejne sezony …dotrzeć do wszystkich krajów Europy …
Tak wyglądał krotki sezon 2006 na Hayabusie.


.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego