LONG WAY daleka droga.Turystyka motocyklowa,wyprawy Hayabusa po Europie.


Idź do treści

DAREK

O NAS

Witam.
Witrynę tą stworzyliśmy w celu przedstawienia szerszej publiczności naszych motocyklowych wypraw, oraz w pewnym sensie pokazaniu pięknych miejsc Europy po przez zdjęcia i filmy z naszych podróży ...w pewnym sensie, wszak obraz na monitorze komputera nigdy tego nie odda...
Stronę w całości stworzyłem sam, nigdy wcześniej nie podejmowałem się takich wyzwań. Z komputerem nie jestem za pan brat, w przeciwieństwie do motocykli i podróży.
...motocykle (czyt. motorynka) towarzyszą mi od 13 roku życia , podróże również
(czyt. do odległości w jakiej widziałem lokalny komin) .
Z upływem lat przesiadałem się na większe motocykle, początkowo zafascynowany byłem weteranami, pokonałem wiele kilometrów na WSK-ach, WFM-kach, SHL-kach, AVO-ku, JUNAKU i K-750.
Nadszedł dzień gdy przyszło znudzenie ciągłą żałobom za paznokciami, przesiadłem się więc na japonie. Pierwsze egzemplarze już lekko wyeksplatowane, nie wróżyły bezawaryjności, później było już tylko lepiej.
Zdarzył się też epizod „freestyle”, czyli jazda na jednym kole, początkowo ciężką Kawasaki GPZ1000RX, której silnik w końcu padł na panewce, następnie specjalnie do tego przygotowaną Hondą CBR900RR.
Wiele zmienił ostatni motocykl, który towarzyszy mi od 3 lat, Suzuki Hayabusa. Kupując ten sprzęt nie planowałem tak dalekich wojaży (najdalsza przebyta trasa 14 tyś. km, ostatnia 9,5 tys. km.)

Zapraszam do odwiedzenia strony!!! jeśli to uczyniłeś , zajrzyj do nas w przyszłości.
Pozdrawiam.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego